>

НБА: "Фінікс" програв "Чикаго", "Індіана" розчавила "Атланту"

"Сонячні" без українців на паркеті поступилися "бикам"

«Індіана» в наполегливому поєдинку здолала на виїзді «Атланту». У першій чверті «Пейсерз» якісно зіграли в обороні, стримавши Бренда і Міллсеп, але 7 втрат у швидких відривах не дозволили гостям відірватися в рахунку. У другій чверті пішла більш відкрита гра, в якій краще виглядали вже «Яструби». Проте після великої перерви гості, здійснивши ривок 8:0, зробили вагому заявку на перемогу. За 2 хвилини до кінця два «трюльники» підряд від Скотта і Міллсепа дозволили «яструбам» наблизитися до суперника. На більше господарів не вистачило.

«Лейкерс», програвши «Міннесоті», зазнали 7-ї поразки поспіль. Шальки терезів «вовки» схилили на свою користь у дебюті гри: 8 передач від Рубіо дозволили господарям на велику перерву піти з 16 очками переваги.

«Чикаго» на виїзді переграв "Фінікс". Лень і Кравцов не брали участі у грі.

«Голден Стейт» несподівано вдома поступився «Шарлотт». «Воїнів» підвели «далекобійники», які реалізували всього 4 кидки із 20.

"Атланта" - "Індіана" 85:89 (15:19, 28:23, 12:24, 30:23)

А: Скотт (15 + 5 підбирань), Бренд (12 + 7 підбирань + 3 блок-шоти + 5 втрат), Міллсеп (7 + 12 підбирань + 4 перехоплення).

І: Вест (22 + 10 підбирань), Джордж (18 + 7 підбирань + 5 втрат), Стівенсон (10 + 6 втрат).

«Міннесота» - «Лейкерс» 109:99 (38:26, 30:26, 21:26, 20:21)

М: Мартін (32), Лав (31 + 17 підбирань), Брюер (11 + 3 перехоплення), Бареа (11), Рубіо (4 + 13 передач + 6 підбирань).

Л: Янг (24), Харріс (19 + 8 підбирань), Джонсон (15 + 9 підбирань), Сакре (14).

«Фінікс» - «Чикаго» 92:101 (13:21, 20:23, 30:25, 29:32)

Ф: Драгич (24 + 7 підбирань + 5 втрат), Фрай (18 + 8 підбирань), Барбоса (13), Маркіфф Морріс (12 + 5 підбирань + 5 втрат), Пламлі (8 + 10 підбирань + 3 перехоплення) .

Ч: Бузер (19 + 12 підбирань), Батлер (18 + 3 перехоплення), Огастін (18), Ноа (14 + 14 підбирань), Данліві (11 + 5 втрат).

«Голден Стейт » - «Шарлотт» 75:91 (13:26, 26:25, 18:21, 18:19)

ГС: Каррі (17 + 11 передач), Томпсон (12), Богут (6 + 15 підбирань).

Ш: Джефферсон (30 + 13 підбирань), Хендерсон (17 + 8 підбирань + 6 передач), Толлівер (11).