>

"Шпори" розгромили "Маямі" на його паркеті

СА в першій половині набрали 71 очко

"Сан-Антоніо" вийшов вперед у фінальній серії проти "Хітс" - 2:1. "Шпори" на виїзді продемонстрували приголомшливий баскетбол і заслужено обіграли чемпіонів 2013 року.

Вагомий доробок гості зробили вже в першій чверті. Баскетболісти "Сан-Антоніо" продемонстрували фантастичну ефективність (41 очко, 2 промахи з 21 кидком!) і знищили суперника. У другій чверті "Шпори" продовжували кидати і потрапляти. У середині чверті перевага "Шпор" сягнула 25 очок. Однак Уейд і Аллен скоротили розрив у рахунку до 14 пунктів. Але Паркер і Леонард (29 очок) повернули ініціативу гостям. У підсумку, на велику перерву гості пішли, ведучи 21 очко - 71:50!

У третій чверті "Маямі", нарешті, вдалося налагодити захист, а Уейд, Коул і Аллен організували ривок 10:0. Здалося, що "Шпори" попливли, але точна "трьоха" від Белінеллі і два очки Діао повернули СА в гру.

У заключній чверті боротьби не вийшло. Леонард, Паркер і Данкан продовжували результативно атакувати чуже кільце, тимчасом як у ЛеБрона Джейса м'яч буквально валився з рук. ЛеБрон допустив 7 втрат!

Наступний матч серії пройде в Маямі 13-го червня.

"Маямі" - "Сан-Антоніо" - 92:111 (25:41, 25:30, 25:15, 17:26)

М: Вейд (22 + 5 втрат), Джеймс (22 + 5 підбирань + 7 передавань + 5 перехоплень + 7 втрат), Льюїс (14), Аллен (11)

СА: Леонард (29), Паркер (15), Грін (15 + 5 перехоплень), Данкан (14 + 6 підбирань), Жинобілі (11), Діао (9 + 5 підбирань)

Рахунок у серії: 1-2