>

"Сан-Антоніо" виграв п'ятий чемпіонат НБА

"Шпори" урвали своє семирічне мовчання

«Сан-Антоніо» став чемпіоном НБА сезону 2013/14 рр. «Шпори» у фінальному поєдинку перемогли минулорічного тріумфатора «Маямі» (рік тому «Хітс» розбили саме СА) - 4:1.

У п'ятому поєдинку «Маямі» класно провели першу чверть, відірвавшись від опонента на 7 очок. Хоча протягом чверті перевага гостей сягала 15 пунктів. Але для підсумкової перемоги цього не вистачило. «Шпори» не тільки перехопили ініціативу, а й уже в третій чверті зняли всі питання в матчі.

Зазначимо, що баскетболісти СА в матчах фінальної серії реалізували 52,8% кидків із гри. Це стало новим рекордом вирішальних протистоянь з часу ухвалення правила про обмеження часу на атаку 24 секундами. «Шпори» всього на 0,1% перевершили результат «Чикаго» 1991 року і «Детройта» 1989 року, які реалізовували 52,7% спроб у фіналі плей-оф.

Для «Сан-Антоніо» цей тріумф став п'ятим в історії. Раніше «шпори» вигравали НБА у 1999, 2003, 2005 і 2007 роках. У всіх чемпіонських сезонах за СА виступав Тім Данкан.

«Сан-Антоніо» – «Маямі» – 104:87 (22:29, 25:11, 30:18, 27:29)

СА: Леонард (22 + 10 підбирань), Жинобілі (19), Міллс (17), Паркер (16), Данкан (14 + 8 підбирань)

М: Джеймс (31 + 10 підбирань + 5 передач), Бош (13 + 7 підбирань), Вейд (11), Бізлі (9), Чалмерс (8)

Рахунок у серії: 4-1