>

Українець Лень набрав 19 очок у матчі НБА

Олексій провів свій найкращий матч за океаном

«Фінікс» на виїзді переміг «Бостон». Одним з головних творців перемоги «сонячних» став Олексій Лень. Наш центровий доволі рано увійшов у гру, змінивши Майлза Пламлі, швидко отримав два фоли. У підсумку першу половину Лень закінчив з 10 очками (5/5 із гри), а також шикарним епізодом, в якому він виконав перехоплення, самостійно пішов у швидкий відрив і забив зверху!

Не дав забути про себе він і в другій половині. Українець допоміг своїй команді у кінцівці, за три хвилини до завершення матчу вивівши «Фінікс» уперед. А на останній хвилині гри Олексій закріпив цей успіх. За рахунку 116:114 на користь «сонячних» Лень виграв підбирання на своєму щиті. Одразу був фол. Українець двічі влучив, практично знявши всі питання про переможця.

Усього Лень набрав 19 очок (двоочкових - 8/10, штрафних - 3/3), зібрав 7 підбирань (3 - в нападі), а також здійснив перехоплення і 3 втрати з трьома фолами.

«Бостон» - «Фінікс» 114: 118 (31:33, 23:27, 34:29, 26:29)

Б: Грін (28 + 3 перехоплення), Зеллер (19 + 7 підбирань), Саллінджер (18 + 8 підбирань), Бредлі (16), Рондо (14 + 10 підбирань + 9 передач + 5 втрат).

Ф: Маркіфф Морріс (30 + 7 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення), Драгич (22 + 7 передач + 6 підбирань), Бледсоу (15 + 7 передач + 5 підбирань + 3 перехоплення), Маркус Морріс (13 + 7 передач + 5 підбирань).