>

НБА: "Детройт" розбив одного з лідерів "Сходу"

"Пістонз" після зміни тренера повернулися у велику гру

«Нью-Орлеан», огидно грає в гостях цього сезону, ледь не засмутив «Бостон». «Кельти» лише наприкінці матчу змогли вирвати перемогу у гостей. За 40 секунд до закінчення гри вирішальну «трійку» закинув Смарт. Після влучання Маркуса баскетболісти «Нью-Орлеана» здалися, а Саллінджер, закинувши два штрафні, встановив остаточний рахунок: 108:100.

«Бруклін», програвши «Х'юстону», збільшив свою безвиграшну серію до шістьох ігор. «Ракети» у свою чергу, добувши чотири перемоги поспіль, злетіли на третє місце на «Сході». Запорукою успіху «Х'юстона» у понеділок стала відмінна гра на периметрі - «Ракети» закинули 16 «трійок».

Далі дивує «Детройт». «Пістонз» виграли шостий поспіль виїзний поєдинок. При цьому в понеділок під детройтський каток потрапив «Торонто», один з лідерів «Сходу». Хоча в першій половині канадці просто знищили свого суперника. Валанчюнас за підсумками двох чвертей оформив дабл-дабл (22 + 10, за всю гру - 31 + 12), а «Торонто» впевнено бив свого суперника - 60:48. Але після перерви Дженнінгс перевернув гру. У третій чверті лідер «Детройта» набрав 15 очок (всього 34). У четвертій чверті Дженнінгс, обікрав Лаурі, зробив ключове перехоплення. Таким чином, «Пістонз» після проваленого старту впритул наблизився до зони плей-оф. Зараз «Детрйот» відстає від «Брукліна» (8-е місце на «Сході») всього лише на дві перемоги.

«Бостон» - «Нью-Орлеан» - 108: 100 (22:22, 27:27, 23:27, 36:24)

Б: Саллінджер (27 + 10 підбирань), Краудер (22 + 4 перехоплення), Торнтон (13), Басс (12 + 5 підбирань), Тернер (10 + 7 підбирань + 5 передач), Бредлі (10), Смарт (7 + 6 передач)

Н: Девіс (34 + 9 підбирань + 3 блок-шоти), Гордон (21), Т. Еванс (19 + 8 підбирань), Андерсон (8), Ашик (5 + 12 підбирань), Холідей (4 + 5 втрат) .

«Бруклін» - «Х'юстон» - 99: 113 (28:37, 24:23, 18:26, 29:27)

Б: Пламлі (24 + 10 підбирань), Джек (13 + 6 передач), Боян Богданович (13 + 5 підбирань), Джонсон (12 + 6 підбирань), Лопес (12 + 6 підбирань)

Х: Харден (30 + 6 передач), Мотеюнас (18 + 11 підбирань), Сміт (13 + 6 підбирань), Аріза (12), Беверлі (11 + 7 підбирань + 5 передач), Террі (9), Ховард (8 + 5 підбирань), Брюер (7 + 3 перехоплення).

«Торонто» - «Детройт» - 108: 112 (32:20, 28:28, 23:34, 25:30)

Т: Валанчюнас (31 + 12 підбирань), Васкес (16), Вільямс (15), Джонсон (12 + 10 підбирань + 5 передач), Росс (12), Джонсон (11), Лаурі (10 + 7 підбирань + 12 передач + 7 втрат)

Д: Дженнінгс (34 + 10 передач), Монро (22 + 10 підбирань), Мікс (13), Драммонд (10 + 14 підбирань), Жеребко (10), Калдуелл-Поуп (9), Сінглер (8).

«Чикаго» - «Орландо» - 114: 121 (21:29, 34:34, 23:30, 36:28)

Ч: Газоль (28 + 14 підбирань), Роуз (18 + 7 передач), Батлер (17), Брукс (12), Міротіч (11), Гібсон (9 + 6 підбирань), Ноа (6 + 7 підбирань)

О: Вучевіч (33 + 11 підбирань), Оладіпо (33), Е.Пейтон (10 + 7 передач), Ріднур (9), О'куїнн (8), Фрай (5 + 5 підбирань + 5 передач).