Евро 2012

Торрес вирвав "золоту бутсу" в Гомеса

Іспанець виграв завдяки тому, що провів на полі менше часу.

Фернандо Торреса жадность не подвела - он завоевал "Золотую бутсу" благодаря пасу на Мату

Нападник збірної Іспанії Фернандо Торрес став володарем "Золотої бутси" - призу, який вручають кращому бомбардирові чемпіонату Європи.

У фінальному матчі, в якому його команда розгромила італійців з рахунком 4:0, Торрес вийшов на заміну на 75-й хвилині і за відведений час устиг забити гол і віддати результативну передачу на Хуана Мату. Таким чином, в активі Фернандо - три м'ячі і одна передача. За цими показниками він наздогнав форварда збірної Німеччини Маріо Гомеса. Проте іспанець провів на полі лише 189 хвилин, тоді як німець - 279, а тому саме Торрес став володарем почесної нагороди.

Цікаво, що 28-річний нападник став першим в історії футболістом, який зумів відзначитися у двох фінальних матчах чемпіонату Європи. На Євро-2008 саме гол Торреса приніс іспанцям перемогу над Німеччиною (1:0).