>

"Шахтар" розгромив румунський "Пандурій"

"Гірники" шокували опонента в дебюті гри

У неділю донецький "Шахтар" вирушив на останній зимовий збір в турецьку Анталію. Після прильоту "гірники" провели товариський поєдинок проти румунського "Пандурія".

Підопічні Мірчі Луческу розгромили суперника з рахунком 5:1. У період з 10-ї по 12-ту хвилини донеччани відзначилися тричі - двічі відзначився Феррейра і один гол на свій рахунок записав Едуардо. Двома гольовими передачами відзначився Ілсіньо. На 35-й хвилині четвертий м'яч у грі забив Бернард.

Після перерви команди відзначилися по разу. На гол Едуардо румуни відповіли м'ячем престижу Бреєвелда.

У понеділок "Шахтар" битиметься з "Соннам".

"Шахтар" - "Пандурій" (Румунія) – 5:1

Голи: Феррейра, 10, 12, Едуардо, 11, 72, Бернард, 35 - Бреєвелд, 86.

"Шахтар": Каніболоцький, Кобін, Кривцов (Воловик, 46), Чигринський, Шевчук, Фернандо, Степаненко, Бернард (Веллінгтон, 46), Едуардо, Ілсіньо, Феррейра (Шиндер, 46).