>

Мессі приніс перемогу "Барсі" в дербі

"Атлетіко" переміг у Більбао й далі очолює Прімеру

«Барселона» здобула мінімальну перемогу в каталонському дербі. «Барса» всю гру провела в атаках, але засмутити «сусідів» зміг тільки Лео Мессі. На 77 хвилині аргентинець реалізував пенальті, призначений за гру рукою Хаві Лопеса. На 83 хвилині голкіпер «Еспаньйол» Касілов зіграв рукою за межами штрафного і вирушив відпочивати. Оскільки всі заміни «Еспаньйол» уже зробив, місце у воротах зайняв польовий гравець Хаві Лопес. Зі своїм завданням Хаві впорався блискуче, зробивши три сейви!

Мадридський «Атлетіко» не без проблем переграв у Більбао місцевий «Атлетік» - 2:1. Хосе Соса провів на полі 57 хвилин.

Мадридський «Реал» розгромив «Райо Вальєкано» - 5:0. Перший м'яч у мадридському дербі провів Кріштіану Роналду. У другому таймі «бджоли», пропустивши від Карвахаля, розклеїлися. У підсумку Бейл і Мората довели рахунок до розгрому.

Після 31 туру Прімеру очолює «Атлетіко». В активі «матрацників» 76 очок. На пункт менше має «Барса». «Реал» із 73 очками займає 3 місце.

«Атлетік» - «Атлетіко» 1:2

Голи: Муніаїн, 6 - Дієго Коста, 22, Коке, 55

«Реал» - «Райо Вальєкано» 5:0

Голи: Роналду, 15, Карвахал, 55, Бейл, 68, 70, Мората, 78.

«Еспаньйол» - «Барселона» 0:1

Голи: Мессі, 77 (з пенальті)