>

"Дніпро" перемогло "Говерлу": навіть Вакс не зміг перешкодити

Рефері спершу не зарахував "чистий" гол господарів, а потім видалив дніпропетровського футболіста

"Дніпро" продовжує погоню за донецьким "Шахтарем". У четвер підопічні Рамоса натужно перемогли в Ужгороді місцеву "Говерлу".

І знову гра за участю "Дніпра" не обійшлася без розмови про арбітра. На 60-й хвилині (за рахунку 0:0) Юрій Вакс видалив півзахисника "Дніпра" Сергія Кравченка. Постраждав футболіст через свій довгий язик (правда, що саме сказав Сергій, невідомо). Цікаво, що провів на полі Кравченко менше ніж хвилину: Рамос тільки на 60-й хвилині випустив Сергія на заміну. Вакс вкотре продемонстрував, що любить нестандартні рішення.

Зазначимо, що ще в першому таймі "Говерла" забила гол (Максим Фещук), але лайнсмен зафіксував офсайд. Як показав відеоповтор, Максим забив гол за правилами!

"Дніпро" залишився в меншості, однак зумів вирвати три очки. На 64-й хвилині відзначився Коноплянка зі штрафного. А у вже компенсований час крапку в матчі поставив Джуліано.

Таким чином, «Дніпро», маючи гру в запасі, відстає від "Шахтаря" (лідера Прем'єр-ліги) на три очки. Золота гонка триває!

"Говерла" - "Дніпро" - 0:2

Голи: Коноплянка, 64, Джуліано, 90