>

Ленс вдало змінює ван Персі, Італія обпеклася на "карлику"

Національні збірні продовжують готуватися до ЧС, який стартує 12-го червня

Збірна Англії продемонструвала хорошу гру, але не змогла перемогти Еквадор - 2:2. У складі "левів" відмінний матч провів Ламберт. Спершу новачок "Ліверпуля" на пару з Руні заштовхав м'яч у практично порожні ворота, а в другому таймі класним ударом увігнав м'яч у кут воріт суперника. Наприкінці матчу сталася сутичка між Валенсією (грає за МЮ) і Стерлінгом, в результаті якої забіяки достроково відправилися в роздягальні.

Італія в Перуджі сенсаційно не змогла переграти Люксембург - 1:1. А ось Голландія без проблем розібралася з Уельсом. Один з м'ячів на свій рахунок записав Ленс. Джермейн в перерві замінив ван Персі.

Уругвай і Аргентина досить легко переграли Словенію і Тринідад відповідно. Зазначимо, що у складі Аргентини Мессі виглядав блідо.

Еквадор - Англія - 2:2

Голи: Валенсія, 8, Арройо, 70 - Руні, 29, Ламберт, 51

Італія - Люксембург - 1:1

Голи: Маркізіо, 9 - Шано, 85

Голландія - Уельс - 2:0

Голи: Роббен, 32, Ленс, 76

Уругвай - Словенія - 2:0

Голи: Кавані, 37, Стуані, 76