>

Іспанія знову зганьбилася на ЧС в Бразилії

"Фурія" не зуміла реабілітуватися після розгрому від голландців

Головна сенсація чемпіонату світу з футболу-2014 в Бразилії сталася на легендарному стадіоні "Маракана" у Ріо-де-Жанейро, де володар Кубка світу ФІФА збірна Іспанії достроково склала повноваження чемпіонів світу.

"Червона фурія" звільнила футбольний трон неймовірно рано. Слідом за стартовим розгромом від голландців (1:5), вихованці Вісенте дель Боске у другому турі програли команді Чилі - 0:2, повідомляє Укрінформ.

Чемпіонський титул став вакантним завдяки голам Едуардо Варгаса (20-та хвилина) і Чарлеса Арангіс (43-тя), які, окрім перемоги, допомогли забронювати чилійцям місце в 1/8 фіналу мундіалю.

Як повідомлялося, в іншій парі квартету В збірна Нідерландів з рахунком 3:2 обіграла австралійців і також достроково вийшла в плей-офф чемпіонату.

Турнірне становище: Нідерланди - 6 очок, Чилі - 6, Австралія - 0, Іспанія - 0.

В останньому турі 23 червня Голландія та Чилі розіграють перше місце в групі, а Австралія й Іспанія проведуть свій прощальний матч в Бразилії.