>

"Динамо" втратило перемогу в матчі з "Нефтчі"

Кияни рано заспокоїлися

«Динамо» провело останній товариський матч на своєму першому австрійському зборі. Суперником киян став бакинський «Нефтчі», який заради спарингу з «Динамо» скоригував свої плани. Нагадаємо, спочатку підопічні Реброва мусили зіграти з чеською «Спартою».

"Динамівці" відкрили рахунок на 31 хвилині. Захисник «Нефтчі» Бертуччо невдало підставив ногу під удар Рибалки. Ще через чотири хвилини рахунок подвоїли. Дьємерсі Мбокані забезпечив передачею Андрія Ярмоленка, і той був точним - 2:0.

Бакинським футболістам ще до перерви вдалося відквитати один м'яч - Флавіньо засмутив Шовковського.

У дебюті другої половини «Нефтчі» зрівняв рахунок. Камерунський форвард Нфор замкнув головою передачу з лівого флангу - 2:2.

"Динамо" - "Нефтчі" (Азербайджан) – 2:2

Голи: Рибалка, 31, Ярмоленко, 35 – Флавіньо, 40, Нфор, 51.