>

Воротар вивів "Зорю" в наступний раунд Ліги Європи

Голкіпер луганчан подужав два пенальті

Луганська "Зоря" в наднапруженому двобої перемогла норвезький "Мольде" і вийшла в основний раунд плей-оф Ліги Європи.

Луганчани вже на 2 хвилині відкрили рахунок. Капітан "Зорі" Микита Каменюка, отримавши передачу від Караваєва, відправив м'яч точно в нижній кут. Зауважимо, що в першому матчі також відзначився Каменюка. На 43 хвилині господарі зрівняли рахунок. Гульбрансен переправив м'яч у ворота після неузгоджених дій Шевченка і Білого.

Другий тайм став бенефісом Микити Шевченка. 21-річний голкіпер не раз рятував свою команду від неминучих голів, а на 87 хвилині подужав пенальті у виконанні Форро. Цей епізод став ключовим моментом матчу. У своїй наступній атаці "Зоря" вийшла вперед: невдаха Форро після "стандарту" Любеновича переправив м'яч у власні ворота. У вже компенсований арбітром час Шевченко взяв ще один пенальті (на цей раз пробивав Ельянуссі).

Таким чином, "Зоря", перемігши "Мольде" за сумою двох матчів (1: 1, 2: 1), вперше в історії вийшла в раунд плей-оф ЛЄ. Жеребкування цієї стадії відбудеться сьогодні.

"Мольде" - "Зоря" 1:2

Голи: Гульбрансен, 43 - Каменюка, 2, Форрен, 89 (у свої ворота)