>

"Металіст" і "Зоря" розписали мирові у Лізі Європи

Харків'яни не забили на виїзді, а луганчани пропустили вдома

Футбольні клуби "Металіст" (Харків) і "Зоря" (Луганськ) зіграли внічию у рамках останнього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

"Металіст" грав на виїзді з польським "Рухом". Гра минула за помітної переваги українського клубу, але забити гол харків'яни не зуміли.

Луганська "Зоря" свій матч з голландським "Феєнордом" грала на стадіоні "Олімпійський" у Києві і навіть повела в рахунку, коли на 26 хвилині відзначився ударом зі штрафного захисник луганчан Максим Білий.

Однак на 38 хвилині нападник гостей Мітчелл ті Вреде зрівняв рахунок. Більше голів команди не забивали.

Матчі-відповіді відбудуться через тиждень, "Зоря" гратиме у Роттердамі, а "Металіст" - у Києві на НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, в середу дніпропетровський "Дніпро" у цьому раунді Ліги Європи обіграв у Києві хорватський "Хайдук" з рахунком 2:1.