>

Президент допоміг "Олімпіку" перемогти в Кубку України

Донеччанам удалося в першому матчі зробити гарне починання

У неділю відбулися ще два матчі 1/8 фіналу Кубка України. У Дніпродзержинську місцева «Сталь» перемогла одеський «Чорноморець» - 2:1. Обидва м'ячі представник першої ліги провів із пенальті. Котляр двічі був точним, реалізувавши «точки» за фоли Кутаса і Тейку. Наприкінці матчу рефері Юрій Мосейчук мав усі підстави вказати на «точку» втретє (Сіваков збив Куліша), але пошкодував іменитих гостей. У «моряків» забитим м'ячем відзначився Олексій Гай, який добив м'яч у ворота після удару Фоміна.

В іншому матчі дня дебютант УПЛ «Олімпік» у Києві переміг запорізький «Металург». У першому таймі рахунок відкрив класним ударом зі штрафного Олександр Ситник. У другому таймі закріпив перевагу донеччан граючий президент клубу Владислав Гельзін, який реалізував пенальті.

Зазначимо, що в першому таймі запоріжці не реалізували пенальті: Льопа програв дуель Махарадзе.