>

Кучер: "Порту" показав нам, як треба грати

Проте при поганій грі "гірники" цілком могли розраховувати на перемогу

У вівторок донецький "Шахтар", виграючи на 86 хвилині 2:0, в підсумку зіграв унічию з "Порту". Захисник "гірників" Олександр Кучер заявив, що "Порту" заслуговував на перемогу:

"Складний матч вийшов, "Порту" показав нам, як треба грати. Вони володіли м'ячем, перевагою. "Порту" більше заслуговував на перемогу, ніж "Шахтар".

Не було у гри "Шахтаря" швидкого пасу, грали довгими передачами. "Порту" контролював гру, нам забили два голи на контратаках і ми забили. Але за три хвилини прикро два голи пропускати, треба було відстояти, взяти три очки навіть за такої гри.

Намагалися контролювати м'яч, але вибиваємо, немає підбирання. Перший і другий пенальті з нашою атаки отримували. Не тільки Браімі можна похвалити. Нам багато проблем створили на флангах. Важко судити, пенальті був чи не був. Не беруся стверджувати".