>

ЛЧ: "Реал" зі скрипом переміг "Лудогорець", "Юве" програв у Мадриді

У середу завершився 2 тур групового турніру ЛЧ

У групі А мадридський «Атлетіко» на своєму полі переграв «Юве». Єдиний м'яч у грі на 74 хвилині провів Арда Туран. У «Старої Синьйори», яка більшу частину гри володіла ініціативою, чудові моменти забити втратили Погба і Тевес. В іншому матчі групи «Мальме» вдома переміг «Олімпіакос». Героєм зустрічі став Маркус Розенберг. Вихованець клубу, повернувшись додому після 9 років мандрів Європою («Аякс», «Вердер», «Расінг», ВБА), оформив дубль і приніс «Мальме» першу перемогу в ЛЧ.

У групі В «Базель» абсолютно заслужено виграв у «Ліверпуля». «Червоні» без Суареса продовжують розчаровувати. Ось і в Швейцарії в підопічних Роджерса не клеїлася гра. А ось «Базель» після розгрому в першому турі від «Реала» (1:5) зібрався і показав відмінний футбол. Єдиний м'яч забив Марко Штреллер після розіграшу кутового.

«Реал» полетів з Болгарії з трьома очками. Хоча починався матч із «Лудогорцем» для «Галактікос» не найкраще. Уже на 6 хвилині Марселіньо після подачі кутового переправив м'яч у ворота Касільяса. На 10 хвилині Мінев збив у штрафному Хав'єра Ернандеса, а Роналду не реалізував пенальті - Стоянов зробив сейв. На 25 хвилині «Реал» отримав другий шанс зрівняти рахунок - рефері знову вказав на «точку», углядівши фол на Кріштіану з боку Моці. Цього разу Роналду був точним. Перемогу мадридцям приніс Карім Бензема, якому асистував Марсело.