>

"Юве" обіграв "Рому" за допомогою рефері

"Стара Синьйора" приборкала "вовків" завдяки двом украй сумнівним пенальті

У центральному матчі 6 туру серії А «Ювентус» у неймовірному за напруженням матчі переграв «Рому» - 3:2. У битві італійських титанів було призначено три пенальті і показано три червоні картки.

На 27 хвилині арбітр призначив «липовий» пенальті у ворота «Роми»: туринці пробили штрафний і м'яч, на думку арбітра, влучили в руку захиснику, який стояв у "стінці". Усе б нічого, але «стінка» стояла за межами штрафної! Тевес без тіні сумнівів реалізував вирок - 1:0. На 32 хвилині арбітр, «спокутуючи провину», призначив сумнівну точку у ворота господарів, углядівши фол у боротьбі Ліхтштайера з Тотті. Капітан «волків» був холоднокровнии - 1:1. На 45 хвилині «Юве» отримав право на другий пенальті: на Погба дійсно був фол, але за межами штрафного. Розлючений наставник «Роми» Руді Гарсія накинувся на рефері і був вилучений. Тевес же знову був точним - 2:2 (Ітурбе хвилину перед тим засмутив Буффона).

Наприкінці матчі пристрасті знову розпалилися. Бонуччі на 86 хвилині забив переможний м'яч. Через три хвилини Мората («Юве») і Манолас («Рома») вирушили відпочивати.

«Інтер», суперник «Дніпра» в ЛЄ, зазнав другої поспіль поразки. Цього разу екс-гранда Серії А розгромила «Фіорентина» - 3:0.

«Ювентус» - «Рома» – 3:2

Голи: Тевес, 27, 45 (обидва - пен.), Бонуччі, 86 – Тотті, 32 (пен.), Ітурбе, 44

«Фіорентина» - «Інтер» – 3:0

Голи: Ель-Бабакар, 7, Куадрадо, 19, Томович, 76

«Мілан» - «К'єво» – 2:0

Голи: Мунтарі, 58, Хонда, 78