>

Півзахисник Білорусі: програли Україні не за грою

Білоруси все ще розраховують поборотися за путівку на ЧЄ

У четвер збірна України в рамках 2 відбору до Євро-2016 насилу обіграла Білорусь (2:0). Півзахисник наших "сусідів" Сергій Балановіч після матчу поскаржився на безглуздий автогол, який і визначив результат матчу:

"Цікавий, хороший двобій. Українці в першому таймі тримали перевагу: взяли м'яч під контроль, ми намагалися діяти на контратаках, досить глибоко відтягнулися в оборону. Після перерви ми вирівняли гру, у суперника виникали лише напівмоменти. Та й ми могли забити. А потім пропустили безглуздий автогол...

Думаю, рахунок не за грою. Тренер у перерві підбадьорив, сказав, що це перший домашній матч в циклі. Наставник дав зрозуміти, що треба вірити в свої сили. Коли пропустили перший гол, ще залишалося 10 хвилин, але не вистачило холоднокровності у завершальній стадії. Якщо будемо грати так, як в другому таймі, то зможемо поборотися за путівку на Євро-2016".