>

Кондратьєв: українці не змогли забити - ми їм допомогли

Тепер наші сусіди мають намір дати "бій" Словаччині

У четвер збірна України в рамках 2 відбору до Євро-2016 насилу обіграла Білорусь (2:0). Після матчу тренер Білорусі Георгій Кондратьєв поскаржився на невдачу:

"До хлопців жодних претензій. Але бачите, як виходить: мали моменти, але не використали; українці не могли забити - ми їм допомогли. У першому таймі ми погано працювали з м'ячем - українці краще. У другому таймі гра вирівнялася. Справедливим результатом була б нічия, але зараз залишається лише привітати суперника.

У нас не вийшло забити, хоча моменти були. Реалізуй ми їх, гра була б зовсім іншою. Філіпенко чудово виграв позицію в кінці першої половини. Гордєйчук десь неправильно розпорядився м'ячем. Напевно, не вистачає майстерності в завершальній стадії. Перед грою зі Словаччиною найголовніше - відновлення. Словаки перемогли іспанців - молодці. Але ми гратимемо на перемогу. Мусить колись удача повернутися до нас обличчям".