>

"Шахтар" розгромив БАТЕ в 3 турі ЛЧ

Луїс Адріано показав високу ефективність, забивши п'ять м'ячів

Донецький "Шахтар" у 3 турі групового турніру ЛЧ розгромив в гостях білоруський БАТЕ - 7:0. "Гірники" вже в першому таймі вирішили результат протистояння на свою користь, забивши 6 голів.

Усі свої голи донеччани забили в результаті блискавичних контракт - захисники БАТЕ просто не встигали за швидкими бразильцями. Уже на 12 хвилині Тейшейра, отримавши пас від Тайсона, реалізував вихід один на один. На 28 хвилині ситуація повторилася - Алекс знову втік на рандеву з голкіпером, котрий його збив. Адріано з "точки" був точним. Забивши другий м'яч, "гірники" впіймали кураж і до перерви ще 4 рази засмутили Черняка. У другому таймі "Шахтар" зменшив оберти і забив лише один м'яч - Адріано відзначився уп'яте.

В іншому матчі дня "Порту" ледве обіграв "Атлетік".

Група Н

БАТЕ – "Шахтар" – 0:7

Голи: Алекс Тейшейра, 12, Луїс Адріано, 28, (пен), 37, 40, 44, 81 (пен), Дуглас Коста, 35

"Порту" - "Атлетік" – 2:1

Голи: Ектор Еррера, 45, Куарежма, 75 – Фернандес, 58