>

НП в Болгарії: фани "Левскі" сніжком "контузія" наставника ЦСКА

Младенов вимагає покарання

Головний тренер софійського ЦСКА Стойчев Младен знепритомнів після того, як в його голову влучила сніжка, кинута уболівальниками суперника. Інцидент стався під час матчу 13 туру чемпіонату Болгарії з "Левскі" (3:0).

На перших хвилинах матчу один із фанатів "Левскі" кинув сніжкою в Младена. Тренер впав на біговій доріжці стадіону, а на полі почалася бійка між футболістами. Через інцидент зустріч довелося перервати на кілька хвилин.

"У мене кинули сніжкою, і я втратив свідомість. Це не вперше, коли фанати "Левскі" проявляють агресію. Їх слід дискваліфікувати! Завтра це може призвести до чиєїсь смерті", - сказав Младен після того, як отямився.

Після того як ЦСКА забив третій гол, кілька десятків уболівальників "Левскі" зламали огорожі і кинулися на поле, однак правоохоронцям вдалося стримати натиск фанатів.

Втім, до початку матчу було теж не все спокійно: поліція затримала 57 уболівальників за хуліганство.

Нагадаємо, ЦСКА і "Левскі" є непримиренними суперниками. Матч між двома найпопулярнішими і титулованими командами Болгарії нерідко закінчуються фанатськими бійками.