>

"Шахтар" завершив бразильське турне "миром"

"Гірники" у п'ятьох матчах у Південній Америці здобули тільки одну перемогу

У неділю «Шахтар» провів останній свій матч у рамках бразильського турне. «Гірники» розійшлися «миром» з чемпіоном Бразилії - «Крузейро».

Перший тайм «битви чемпіонів» був за донеччанами. «Гірники» створили чимало гольових моментів біля воріт господарів, але відзначилися лише раз. Алекс Тейшейра після пасу Тайсона здорово пробив із середньої дистанції.

У перерві матчу Луческу провів низку замін, які не підсилили гру, а навпаки - послабили. Зокрема Бернард, який вийшов на заміну, своїми частими втратами організував не одну небезпечну атаку на ворота Каніболоцького.

Нарешті, на 67-й хвилині Жудіван зрівняв рахунок, реалізувавши вихід один на один.

Зазначимо, «Шахтар» у рамках першого свого збору в Бразилії провів п'ять ігор, в яких здобув одну перемогу (над «Інтером» - 2:1). Два матчі, з «Фламенго» і «Крузейро», донеччани завершили нічиєю. У ще двох іграх сильнішими були господарі - «Байя» і «Атлетіко Мінейро».

«Крузейро» - «Шахтар» 1:1

Голи: Жудіван, 67 - Тейшейра, 16