>

"Шальке" забив "Реалу" чотири м'ячі на "Бернабеу"

Рекордна 11-матчева переможна серія "Галактікос" обірвалася

У вівторок відбулися матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. «Реал», здобувши комфортну виїзну перемогу над «Шальке» (2:0), ледве не зганьбився на «Сантьяго Бернабеу».

У першому таймі гельзенкірхенці двічі виходили вперед, але обидва рази Роналду відновлював паритет. У другому таймі Бензема вивів «Галактікос» уперед (3:2) і, здавалося, закрив усі питання про переможця матчу. Але «Шальке» був іншої думки про це. Хунтелар і Сане, забивши по м'ячу, поставили «Реал» у незручне становище. Для перемоги за сумою двох матчів «кобальтовим» потрібен був ще один гол, у запасі було 10 хвилин. Але сенсації не сталося - «Шальке» атакував натхненно, втім «Реал» вистояв!

Додамо, безвиграшна серія «Галактікос» налічує вже три матчі - нічия з «Вільярреалом» і поразки від «Атлетіка» і «Шальке».

«Реал» — «Шальке» 3:4 (перший матч 2:0)

Голи: Роналду, 25, 45, Бензема, 52 — Фухс, 20, Хунтелар, 40, 84, Сане, 57