>

Збірна України програла Іспанії у відборі Євро-2016

Матч Іспанія-Україна завершився з рахунком 1:0

У відбірковому матчі на Євро-2016 збірна України поступилася чинному Чемпіону Європи збірній Іспанії з рахунком 1:0.

Збірна Іспанії приймала Україну на своєму полі в Севільї.

На 28-й хвилині комбінацію за участю Іньєсти і Коке завершував Альваро Мората, який "продавив" Хачеріді і "перекинув" П'ятова. Загалом у першому таймі гра відбувалася під диктовку "Фурії", яка створила біля воріт П'ятова чимало небезпечних моментів. Наша збірна огризнулася лише двома моментами зі "стандарту".

На початку другого тайму Україні вдалося створити три класні моменти, але Касільяс виручив господарів. Після чергового невикористаного моменту Ротаня "Фурія" прокинулася і знову перехопила ініціативу. До кінця матчу Іспанія цілком могла забити ще кілька м'ячів у ворота П’ятова.

У матчах Групи С, які відбувалися паралельно, збірна Словаччини обіграла команду Люксембургу - 3:0, а Македонія поступилася Білорусі - 1:2. Для білорусів це перша перемога в нинішньому відборі, домоглися її наші сусіди під керівництвом Хацкевича.

Таким чином, після 5 турів одноосібним лідером залишається збірна Словаччини - 15 очок, у Іспанії - 12, України - 9, Білорусі - 4, Македонії - 3, Люксембургу - 1.

Матчі 6-го туру групового етапу відбіркового турніру Євро-2016 відбудуться 14 червня.