>

Ультрас зірвали матч Росії в Чорногорії

УЄФА, ймовірно, покарає господарів "технічною" поразкою

Поєдинок кваліфікації на Євро-2016 між збірними Чорногорії та Росії, який відбувався у Подгориці, не дограли через заворушення на трибунах.

Проблеми з уболівальниками почалися на першій хвилині зустрічі, коли кинутий з трибун палаючий фаєр влучив у голову воротареві збірної Росії Ігорю Акінфєєву. Після цього німецький арбітр Деніз Айтекін перервав матч і команди пішли в підтрибунне приміщення. У підсумку Акінфєєва було госпіталізовано, а гру відновили лише через 35 хвилин.

На 66-й хвилині матч (за рахунку 0:0) знову було зупинено. Півзахисник Росії Роман Широков не реалізував пенальті. Відразу після незабитого пенальті між гравцями команд виникла сутичка біля бровки поля, а на трибунах поновилися заворушення. Айтекін знову забрав команду з поля, і гру було зупинено.

Таким чином, Чорногорію, ймовірно, чекає технічна поразка і значний штраф.

Додамо, напередодні матчу в Подгориці було "спекотно". Сербські ультрас, які приїхали підтримати Росію, перед грою влаштували бійку з місцевими фанами і поліцією.