>

"Дніпро" розгромив "Чорноморець" у Кубку України

Перемогу гостям принесли Селезньов і Ротань

У середу в Києві на стадіоні "Динамо" відбувся чвертьфінал Кубка України між "Чорноморцем" та "Дніпром". "Моряки" в першому таймі досить успішно оборонялися, але після перерви (після виходу на поле Коноплянки і Ротаня) оборона одеситів звалилася.

На 51-й хвилині рахунок відкрив Ротань. Руслан добив м'яч у ворота Паста після свого ж удару у штангу. Потім настав час Селезньова. Форвард "Дніпра" спершу реалізував пенальті, який сам і заробив. А на 87-й хвилині Євген поставив крапку у швидкій контратаці "Дніпра". Асистував нападнику Ротань. У компенсований час вдалося відзначитися Безусу.

Таким чином, поєдинок у відповідь, який має відбутися 8 квітня, перетворився на формальність.

Нагадаємо, раніше "Динамо" і "Шахтар" у перших матчах ¼ фіналу Кубка на виїзді обіграли "Зорю" (2:1) і "Металіст" (2:0), відповідно. У ще одній грі "Ворскла" і "Олімпік" голів не забивали.

"Чорноморець" - "Дніпро" 0:4

Голи: Ротань, 51, Селезньов, 56 (пенальті), 87, Безус, 90