>

"Дніпро" програв "Севільї" у фіналі Ліги Європи (оновлено)

Матч завершився з рахунком 2:3

У Варшаві (Польща) завершився фінальний матч Ліги Європи сезону 2014/15, в якому дніпропетровський "Дніпро" грав з іспанською "Севільєю" і поступився з рахунком 2:3.

Долю матчу вирішив дубль колумбійського легіонера іспанців Карлоса Бакки, передає УНІАН.

Гра спочатку відбувалася у рівній боротьбі. У середині першого тайму "Дніпро" відкрив рахунок. Але потім іспанці швидко забили два голи.

Гол Руслана Ротаня зі штрафного дозволив дніпропетровцям зрівняти рахунок перед перервою, але в другому таймі дубль зробив Бакка, який скористався помилкою захисників "Дніпра"- 3:2.

Таким чином, "Севілья" вчетверте в історії стала володарем титулу Ліги Європи УЄФА.

Нагадаємо, до початку матчу фанати "Дніпра" пройшли маршем центром Варшави до стадіону.