>

"Реал" розгромив "Шахтар" у першому матчі Ліги чемпіонів

Наступний матч "гірники" зіграють 30 вересня у Львові проти "Парі Сен-Жермен".

Футбольний клуб "Шахтар" програв іспанському "Реалу" (Мадрид) 0:4 у першому турі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА.

Гра проходила в Мадриді на стадіоні "Сатьяго Бернабеу".

Три голи за мадридців забив Роналду (55-та, 64-та і 81-ма хвилини), ще один м'яч забив Бензема (30-та хвилина).

На 51-й хвилині за другу "жовту" картку з поля вилучили гравця "Шахтаря" Тараса Степаненка.

В іншому матчі групи А "Парі Сен-Жермен" на домашньому стадіоні здолав шведський "Мальме" 2:0. Тож "Шахтар" після першого туру займає останнє місце в групі. Наступний матч підопічні Мірчі Луческу зіграють 30 вересня у Львові проти парижан.

Нагадаємо, 16 вересня в Києві "Динамо" зіграє в Лізі чемпіонів проти "Порту". Кияни повернулися в головний єврокубковий турнір після трирічної перерви.