>

Збірна України зіграла внічию зі Словенією і вийшла на Євро-2016

Матч у Мариборі завершився з рахунком 1:1.

У Мариборі (Словенія) завершився матч-відповідь плей-оф відбіркового турніру Євро-2016, в якому збірна України зіграла внічию з командою Словенії - 1:1.

Тож Україна виграла за сумою двох матчів (3:1) і вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи, пише УНІАН.

Словенці зуміли відкрити рахунок вже на 10-й хвилині гри і до кінця тримали в напруженні суперника і ситуацію на полі. І лише на 8-й доданій арбітром хвилині до основного часу гри гості скористалися позиційною помилкою суперника, вийшли втрьох на голкіпера, Артем Кравець не поскупився і котнув м'яч Андрієві Ярмоленку, який і завдав вирішального удару - 1:1.

Таким чином, збірна України виграла за сумою двох матчів - 3:1, вперше зумівши подолати раунд плей-оф відбірного циклу Євро чи чемпіонату світу.

Збірна України виступить на чемпіонаті Європи у Франції, який відбудеться з 10 червня по 10 липня 2016 року.

Під час жеребкування, яке відбудеться 12 грудня, наша збірна буде у другому "кошику".

Кошик 1: Франція, Іспанія, Німеччина, Англія, Португалія, Бельгія.

Кошик 2: Італія, Росія, Швейцарія, Австрія, Хорватія, Україна.

Кошик 3: Польща, Румунія, Угорщина, Словаччина, Швеція, Чехія.

Кошик 4: Північна Ірландія, Албанія, Уельс, Ісландія, Ірландія, Туреччина.