>

Збірну України бурхливо зустріли в аеропорту "Бориспіль"

Уболівальники віддячили футболістам за вихід на Євро-2016.

В аеропорту "Бориспіль" футбольні фанати бурхливо зустріли збірну України, яка прилетіла нічним рейсом зі словенського Марибора, повідомляє кореспондент LB.ua. Уболівальники влаштували овації футболістам, поливали шампанським і закидували серпантином. Разом із фанатами до аеропорту приїхав мер Києва Віталій Кличко.

Напередодні ввечері збірна зіграла внічию зі Словенією 1:1. Словенці відкрили рахунок уже на 10-й хвилині гри і до останнього тримали в напруженні нашу команду. Лише на 8-й доданій хвилині матчу українці вийшли втрьох на голкіпера, Артем Кравець не поскупився і котнув м'яч Андрієві Ярмоленку, який і завдав вирішального удару - 1:1.

Тож збірна України виграла за сумою двох матчів - 3:1, із шостої спроби подолавши раунд плей-оф відбірного циклу Євро чи чемпіонату світу.

Чемпіонат Європи у Франції пройде з 10 червня по 10 липня 2016 року.

На жеребкуванні, яке відбудеться 12 грудня, наша збірна буде в другому "кошику".