Нападающий "Зари" забил "Черноморцу" с углового

Печать

Тотовицкий забил самый красивый гол в своей карьере.

Нападающий "Зари" в субботу забил "Черноморцу" с углового. Так называемый "сухой лист" удался Андрею Тотовицкому на 68-й минуте матча, закончившегося со счетом 4:0.

"Я никогда не забивал более красивые голы. У нас на тренировках мы пробуем так бить, и на тренировках мне удавалось забивать с угла. Я удачно вышел на замену, это приятно... Теперь я буду стараться чаще бить с углового", - заявил он после матча в эфире "Футбола 2".

"Заря" идет третьей в чемпионате Украины, "Черноморец" - один из аутсайдеров.

Тэги: ФК Черноморец, ФК Заря, голы
Печать
Читайте в разделе
  • Реформа у цифрах і діях У 2016 році ми започаткували і розпочали реалізацію шести нових проектів міжнародної технічної допомоги. Ідеться про децентралізацію, розвиток місцевого самоврядування, енергоефективність, відновлення Донецької та Луганської областей.
  • 5 новинок літа, які вже стали бестселерами у світі В наш час безкінечного стресу дуже важливо зберігати присутність духу і не впадати у відчай. Книга Таль Бен–Шахара вчить нас не тільки знаходити щастя у повсякденні, велике та маленьке, але і не втрачати його, підтримувати, як підтримують вогник під час шторму.
  • Імена-вибухівки Назви грають величезну роль у житті людей, адже вони є інструментами впорядкуваня простору і часу. Вони розповідають нам і решті світу про те, хто ми є. Саме тому декомунізація – винятково важливий процес, хоч і спізнілий на 25 років.
Выбор читателей