>

"Севілья" виграла Лігу Європи

Англійський "Ліверпуль" поступився іспанському клубу з рахунком 3:1

Іспанська "Севілья" в середу, 18 травня, виграла фінальний матч Ліги Європи. У Базелі клуб з Андалузії обіграв англійський "Ліверпуль" з рахунком 3:1, передає DW.

Англійці першими відкрили рахунок. На 35-й хвилині відзначився Деніел Старрідж. Одразу після перерви Кевін Гамейро зрівняв рахунок. А потім відзначився півзахисник "Севільї" Коке, який зробив дубль протягом шести хвилин.

"Севілья" встановила новий рекорд європейського футболу, вигравши другий за престижністю кубковий турнір Європи третій сезон поспіль. Згідно з новими правилами УЄФА, починаючи з нинішнього сезону, переможець Ліги Європи кваліфікується в Лігу Чемпіонів.

Нагадаємо, в півфіналі Ліги Європи суперником "Севільї" був донецький "Шахтар". Іспанці перемогли донеччан за сумою двох матчів з рахунком 5:3.