>

"Реал" виграв Лігу чемпіонів у серії пенальті

Мадридці завоювали свій 11-й кубок чемпіонів.

Мадридський "Реал" виграв Лігу чемпіонів, здолавши "Атлетіко" в серії післяматчевих пенальті.

Основний час закінчився нічиєю 1:1. У першому таймі на 15-й хвилині забив Серхіо Рамос, на 79-й хвилині рахунок зрівняв Феррейра Карраско.

Два додаткові тайми завершилися без забитих голів, і підсумок гри було визначено в серії пенальті. Вирішальним став четвертий удар "Атлетіко" - Хуанфран пробив у штангу. "Реал" усі свої п'ять пенальті забив.

Для "Реала" це вже 11-й тріумф у найпрестижнішому континентальному турнірі (1956-1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014 роки).

Тренер мадридців Зідан став сьомою людиною, якій удалося виграти головний клубний турнір Європи як гравцеві і як тренеру. Раніше це досягнення підкорилося Мігелю Муньосу, Джованні Трапаттоні, Йохану Кройфу, Карло Анчелотті, Франку Райкаарду і Хосепу Гвардіолі.

Нагадаємо, два роки тому "Реал" і "Атлетіко" вже зустрічалися у фіналі ЛЧ у Лісабоні - це був перший випадок, коли трофей розігрували клуби з одного міста. "Атлетіко" вів з рахунком 1:0, проте "Реал" відігрався в доданий час, а потім узяв верх із результатом 4:1.

2015 року Лігу чемпіонів виграла "Барселона".