>

Уельс вибив з Євро-2016 кривдника збірної України

Гарет Макоулі, який забив у ворота П'ятова, забив автогол

Збірна Уельсу виграла у Північної Ірландії і вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Уельс більше володів м'ячем, але до перерви так і не наніс жодного удару у ворота. Північноірландці зробили ставку на контратаки, і дві з них завершилися небезпечними пострілами Стюарта Далласа ("Лідс") і Джеймі Уорда ("Ноттінгем Форест"). Однак напоготові був голкіпер валлійців.

Після перерви Уельс додав, і його зусилля принесли результат на 75-й хвилині. Гарет Бейл ("Реал") прострілив з лівого флангу, а захисник Північної Ірландії Гарет Макоулі ("ВБА") вразив власні ворота. Цього голу виявилося достатньо для виходу у наступний раунд.

У чвертьфіналі дебютанти Євро зустрінуться 1 липня у Ліллі з переможцем протистояння Угорщина - Бельгія.

Нагадаємо, що Північна Ірландія грала у групі зі збірною України і виграла у неї з рахунком 2:0.