>

"Шахтар" у Харкові зіграв внічию з київським "Динамо"

Матч закінчився з рахунком 1:1.

Футбольний клуб "Шахтар" на стадіоні "Металіст" у Харкові провів матч з київським "Динамо". Центральний матч сьомого туру української Прем'єр-ліги закінчився нічиєю - 1:1.

Рахунок на 24-й хвилині відкрив Олег Гусєв, пробивши пенальті у ворота "гірників". 11-метровий був призначений за фол Даріо Срни проти Євгена Макаренка.

Сам же Срна на 66-й хвилині залишив поле після фолу Валерія Федорчука, відчувши біль у нозі.

М'яч-відповідь у ворота столичної команди "гірники" забили на 75-й хвилині. Ударом головою м'яч у ворота динамівців відправив Дентінью.

Лідери УПЛ відзначилися жорсткою грою. У матчі було показано 11 жовтих карток: 4 отримали футболісти "Шахтаря" і 7 - гравці "Динамо".

Таким чином, після семи турів в УПЛ "Шахтар" зберіг лідерську позицію у таблиці та відрив від "Динамо" у три очки.

Нагадаємо, в липні "Шахтар" з новим тренером Паулу Фонсека програв "Динамо" у матчі за Суперкубок України в Одесі.