>

Росія і США синхронно розгромили своїх суперників

Хокейний олімпійський турнір набирає обертів

Збірна Росії в першому матчі на Олімпіаді розгромила дебютанта Ігор збірну Словенії (суперника збірної України на ЧС-2014). Росія приголомшила суперника одразу в дебюті зустрічі. По суті, гру зробила ударна трійка господарів: Сьомін-Малкін-Овечкін.

"Супер Ові" першим же кидком пробив голкіпера Словенії, а через півтори хвилини зачин партнера підтримав Малкін. 2:0 - наприкинці 3 хвилини гри. Настільки швидкий успіх заспокоїв росіян, а от словенці, навпаки, отямилися і подіяли фавориту на нерви в другому періоді. Йєгліч двічі пробив Семена Варламова. У складі Росії свій особистий рахунок відкрив Ілля Ковальчук.

У третьому періоді боротьба не вдалася - Нічушкін (дебютант збірної) і Бєлов закинули по шайбі у ворота суперника.

В другому матче групи збірна США знищила міцну збірну Словаччини – 7:1.

Росія - Словенія 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Шайби: 1:17 Овечкін (Малкін, Сьомін) - 1:0, 3:54 Малкін (Овечкін, Медведєв) - 2:0, 21:43 Йєгліч (Робар) - 2:1, 37:48 Ковальчук (Малкін, Радулов - больш .) - 3:1, 38:52 Йєгліч (Саболич, Копітар) - 3:2, 43:59 Нічушкін (Терещенко) - 4:2, 47:53 Бєлов (Нікітін, Терещенко) - 5:2

Воротарі: Варламов - Кристал

Кидки: 35 - 14

Словаччина - США 1:7 (0:1, 1:6, 0:0)

Шайби: 14:27 Карлсон (Кессел, ван Рімсдайк) - 0:1; 20:24 Татар (Мн. Хосса) - 1:1; 21:26 Кеслер (Кейн) - 1:2; 22:32 Штястни (Пасіоретті, Оші) - 1:3; 28:16 Бекес (Кессел) - 1:4; 33:30 Штясни (Шаттенкірк, Оші) - 1:5; 34:20 Кессел (Кеслер, ван Рімсдайк) - 1:6; 35: 17 Браун (Карлсон, Кейн) - 1:7

Воротарі: Галак (33:30 - Будай) - Квік

Кидки: 23 - 33