>

"Донбас" зрівняв рахунок у серії проти "Лева"

Донеччани перемогли чеську команду в "домашньому" матчі в Братиславі

"Донбас" впевнено переграв празький "Лев" в четвертому матчі й відновив паритет у серії - 2:2.

У першому періоді обидві команди не рвали жили, граючи в середньому темпі. У такій грі відмінний шанс відкрити рахунок отримали празькі хокеїсти. На 12-й хвилині донеччани заробили два вилучення поспіль. Однак "Лев" реалізувати подвійну більшість не зміг - Ян Лацо був надійний. На 17-й хвилині "Донбас" вийшов вперед. Захисник Бартуліс поставив крапку в класній багатоходової атаки своєї команди.

У другому періоді Торяник закинув другу шайбу у ворота Веханена. Асистував українцю Євген Белухін, що демонструє класну гру в цій серії.

За п'ять хвилин до кінця Азеведо одну шайбу відквитав, але зрівняти рахунок "Леву" так і не вдалося. Більш того за 35 секунд до кінця Дадонов відправив шайбу у порожні ворота. Для Євгена ця шайба стала сьомою в нинішньому плей-офф.

Наступний матч у серії (до чотирьох перемог грають) відбудеться в середу.

Магнітогорський "Металург", найсильніша команда "Сходу", в овертаймі переграла "Сибір". Таким чином, "Магнітка" веде у рахунку 3:0 і практично вирішила питання про вихід в наступний раунд.

Уфимський "Салават Юлаєв" у "веселому" поєдинку розгромив казахстанський "Барис". Гості, граючи в атакуючий відчайдушний хокей, попсували нерви "Юлаєву". Але більш високий індивідуальний клас хокеїстів "Салавата Юлаєва" дався взнаки.

Пітерський СКА в четвертому матчі серії розгромив "Локо" і зрівняв рахунок у серії - 2:2.

"Донбас" - "Лев" 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Шайби: 16:44 Бартуліс (Дадонов, Кашпар) - 1:0, 28:02 Торяник (Белухін, Захаров) - 2:0, 55:08 Азеведо (Немець, Ойстрик) - 2:1, 59:25 Дадонов (Якуценя - п.в.) - 3:1

Воротарі: Лацо - Веханен

"Сибір" - "Металург" Мг 1:2 ОТ (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) (Серія - 0:3)

Шайби: 12:50 Лекомцев (Кутузов, Кугришев - біл.) - 1:0, 53:31 Хабаров - 1:1, 62:11 Платонов - 1:2

Воротарі: Коскінен - Кошечкін

"Салават Юлаєв" - "Барис" 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) (Серія - 2:1)

Шайби: 10:39 Дубровський - 1:0, 15:34 Зубарєв (Хлистов, Зінов'єв - більш.) - 2:0, 24:59 Мирнов (Пільстрем, Кайгородов) - 3:0, 38:49 Уппер (Пушкарьов, Романов) - 3:1, 39:59 Боченський (Доус, Бойд) - 3: 2, 48:09 Хартікайнен (Макарів, Кулда) - 4:2, 59:05 Пільстрем (Мирнов - п.В.) - 5:2

Воротарі: Василевський - Єремєєв

"Локомотив" - СКА 1:6 (0:3, 1:2, 0:1) (Серія - 2:2)

Шайби: 9:20 Малишев (Хафізуллін) - 0:1, 15:36 Мортенссон (Торесен, Червенка - більш.) - 0:2, 16:33 Шипачев (Тихонов) - 0:3, 28:48 Яковлєв (Апальков, Плотніков) - 1:3, 29:12 Барабанов - 1:4, 36:13 Тихонов (Червенка, Мортенссон - більш.) - 1:5, 59:52 Ковальчук (більш.) - 1:6

Воротарі: Сенфорд (40:00 - Колеснік) - Салак