>

Україна програла третій матч на ЧС з хокею

В останньому турі наша збірна буде боротися за виживання

Збірна України зазнала третьої поразки на ЧС у Кореї. Цього разу команду Назарова засмутила Словенія. Наш суперник блискуче провів перший період, закинувши у ворота Гайдученка дві шайби. До того ж перший кидок по воротах суперника українці змогли завдали лише на 11-й хвилині. Тут варто зазначити, що в цьому матчі Андрій Назаров не міг розраховувати на двох центрфорвардів - Бондарєва і Шафаренка. Залатати такі діри в складі тренерський штаб збірної не зумів.

У другому періоді Україні вдалося переламати перебіг гри, закинувши у ворота Грачнара дві шайби (голкіпер Словенії пропустив перші шайби на турнірі!). Спершу Міхнов підставив ключку під клацання Наваренка. Потім класний кидок вдався Петрухнові.

На початку третього періоду Белухін вивів Україну вперед. Однак Мушич через 30 секунд після кидка Белухіна зрівняв рахунок. Наприкінці матчу Словенія закинула ще дві шайби.

Таким чином, Україна набрала 4 очки в 4 іграх і втратила шанси на завоювання путівки в елітний дивізіон. Понад те, тепер у порядку денному Назарова стоїть питання збереження прописки в першому дивізіоні. У матчі останнього туру проти Кореї (господарів турніру) нашу збірну влаштує тільки перемога. Цей матч відбудеться в суботу.

Словенія - Україна - 5:3 (2:0, 0:2, 3:1)

Шайби: 12:12 стьоб (Голічич, Подлипники) - 1:0; 18:09 Урбаш (Павич, М. Родман) - 2:0; 26:57 Міхнов (Наваренко, Белухін - більш.) - 2:1; 38:57 Петрухно (Матерухін - більш.) - 2:2; 42:13 Белухін (Благой - більш.) - 2:3; 42:43 Мушич (Муршак, Панчо) - 3:3; 46:30 Муршак (Мушич, Робар - більш.) - 4:3; 57:04 Голічич (Куральт, Разінгер) - 5:3

Україна: Гайдученко - Победоносцев, Ісаєнко - Петрухно, Кугут - Скрипець, Ладигін; Міхнов - Белухін - Благий, Варламов - Тимченко - Матерухін, Німенко - Торяник - Квітченко, Захаров, Падакін.