>

"Анахайм" виграв третій матч у Кубку Стенлі

"Качкам" для виходу в наступний раунд треба взяти ще одну гру

У Кубку Стенлі відбулися три матчі першого раунду. Найяскравішим матчем дня стала гра у Вінніпезі. Канадська команда забила першою зусиллями Лі Стемпняка, проте «Анахайм» на межі періодів відповів дуплетом Кема Фаулера і Корі Перрі. До початку третього відрізка господарі вели 4:3, проте за дві хвилини до кінця основного часу Раян Кеслер кистьовим кидком із лівого кола поцілив у чужі володіння.

Результат зустрічі визначився на шостій хвилині овертайму, коли шведський форвард гостей Рікард Ракелль вдало підставив ключку під кидок Франсуа Бошмена.

В осоружному і небагатому на гольові моменти матчі «Рейнджерс» на виїзді переграв «Піттсбург». Російський форвард «Пінгвінів» Євген Малкін досі не набрав жодного очка у плей-оф, а з урахуванням ігор у регулярці його «суха» серія триває вже вісім матчів.

У ще одному матчі дня «Міннесота» розгромила «Сент-Луїс».

«Піттсбург» - «Нью-Йорк Рейнджерс» 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Шайби: 08:43 Хагелін - 1 (Яндл, Джирарді) - 0:1, 31:07 Крайдер - 1 (Стаал, Джирарді) - 0:2, 53:12 Хорнквіст - 1 (Кросбі, Коул) - 1:2

«Нью-Йорк» перемагає в серії 2:1

«Міннесота» – «Сент-Луїс» 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Шайби: 34:08 Помінвілль - 2 (Парізе, Гранлунд) - 1:0, 36:13 Парізе - 1 (Помінвілль, Гранлунд) - 2:0, 57:58 Нідеррайтер - 1 (у пусті ворота) - 3:0

«Міннесота» перемагає в серії 2:1

«Вінніпег» - «Анахайм» 4:5 (у першому овертаймі) (1:1, 3:2, 0:1, 0:1)

Шайби: 09:38 Стемпняк - 1 (Лоурі, Троуба) - 1:0, 19:53 Фаулер - 1 (Кольяно, Сілфверберг) - 1:1, 23:08 Перрі - 3 (Ліндхольм, Бушемін) - 1:2, 26:40 Майєрс - 1 (більш) - 2:2, 29:37 Вілер - 1 (Стаффорд, Енстрем) - 3:2, 36:04 Сілфверберг - 2 (Кеслер) - 3:3, 38:18 Літтл - 1 - 4:3, 57:46 Кеслер - 1 (Сілферберг, Кольяно) - 4:4, у першому овертаймі 05:12 Раккелл - 1 Бушемін, Кольяно) - 4:5

«Анахайм» перемагає у серії 3:0