>

"Анахайм" вийшов вперед у серії проти "Чикаго"

Перемогу "Качкам" приніс захисник Депре

«Анахайм», здобувши перемогу у третьому матчі проти «Чикаго», вийшов вперед у серії 2:1.

Рахунок у матчі на 13-й хвилині відкрив нападник «Качок» Патрік Марун, якому сприяли Раян Гетцлаф і Хампус Ліндхольм. «Чикаго» у першому періоді сім хвилин грав у більшості, понад хвилину господарі мали перевагу у два гравці, але зуміли лише двічі потривожити каркас воріт суперника. «Чорні яструби» у підсумку зрівняли рахунок, але зробили це в рівних складах на останній хвилині першого періоду. Автором шайби став Патрік Кейн.

Вирішальні події в матчі трапилися на останніх хвилинах другого періоду. Команди обмінялися чудовими моментами для взяття воріт, а Симону Депре пощастило змінити рахунок на табло, який зберігся до кінця гри - 2:1 на користь «Анахайма», котрий з таким самим рахунком перемагає у серії. Для 23-річного захисника цей гол став першим у Кубку Стенлі в кар'єрі.

«Чикаго» - «Анахайм» 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

Шайби: 12:55 Марун - 5 (Ліндхольм, Гетцлаф - більш) - 0:1, 19:03 Кейн - 8 (Річардс, Х'ялмарссон) - 1:1, 39:05 Депре - 1 (Гетцлаф, Фаулер) - 1:2

«Анахайм» перемагає в серії 2:1