>

"Чикаго" не дозволив юному росіянину увійти в історію Кубка Стенлі

20-річний Василевський мало не зупинив "Ястребов"

«Чикаго» зрівняв рахунок у фіналі Кубка Стенлі проти «Тампи». Переможну шайбу Саад закинув на початку третього періоду.

Російський голкіпер «Тампи» Андрій Василевський через травму Бена Бішопа почав матч із перших хвилин і відбив 17 із 19 кидків. На початок четвертого матчу серії Василевському виповнилося 20 років і 10 місяців. Лише три воротарі зіграли матч фіналу Кубка Стенлі у старті, молодші за Василевського: Гаррі Ламлі («Детройт» -1945, 18 років і 4 місяці), Дон Бопре («Міннесота» -1981, 20 років і 4 місяці) і Патрік Руа ( «Монреаль» -1986, 20 років і 7 місяців). Як і троє попередників, воротар збірної Росії свій дебютний фінальний матч у стартовому складі програв.

П'ятий матч команди проведуть 13 червня в Тампі.

«Чикаго» - «Тампа-Бей» 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 26:40 Тейвз - 10 (Шарп, Хосса) - 1:0, 31:47 Кіллорн - 9 (Філппула, Стемкос) - 1:1, 46:22 Саад - 8 (Кейн) - 2:1

Рахунок у серії 2:2