>

Українські "академіки" повернулися з ЧЄ з золотом і сріблом

Жіноча четвірка парна підтвердила статус олімпійських чемпіонок.

На чемпіонаті Європи, який відбувався в італійському Варезі, українські спортсмени завоювали дві нагороди.

Наша жіноча четвірка парна, яка місяць тому тріумфувала на Олімпійських іграх у Лондоні, не знала собі рівних і на ЧЄ.

Дівчата перемогли в своєму звичному стилі - лідирували з перших метрів дистанції і до самого фінішу.

Додамо, що у складі нашого зіркового квартету відбулися зміни. Анастасія Коженкова не виступала, а замість неї в човен сіла Ольга Бурковська, яка разом з Яною Дементьєвою, Наталією Довгодько та Катериною Тарасенко піднялася на вершину п'єдесталу пошани.

У складі чоловічої четвірки парної відбулися куди більш значні зміни. Вікові спортсмени, які в Лондоні не змогли пробитися до головного фіналу, звільнили місця для талановитої молоді.

У липні цього року українці стали чемпіонами світу серед молоді, а на дорослому рівні Іван Довгодько (єдиний з четвірки, кого пустили на Олімпіаду-2012), Олександр Надтока, Іван Футрік і Юрій Іванов фінішували другими. Відзначимо фінішний спурт наших хлопців: останню 500-метрівку вони пройшли швидше за всіх учасників фіналу А, що дало їм можливість з п'ятого місця піднятися на друге.