>

41-річна німкеня зупинилася за крок від 10-ї за 22 роки медалі олімпіад

У Сочі приїхали спортивні динозаври

Німецька ковзанярка Клаудія Пехштайн ледь не стала володаркою медалі зимових Ігор через 22 роки після свого першого олімпійського успіху.

Німкеня свою першу нагороду виграла ще в Альбервілі-92! Тоді Клаудія стала 3-ю на дистанції 5000 м. Відтоді вона тільки золотих медалей завоювала аж п'ять (тричі поспіль - у Ліллехаммері-94, Нагано-98 і Солт-Лейк-Сіті-2002 - ставала кращою на дистанції 5000 м), а загалом 9 разів піднімалася на п'єдестал.

У Сочі Пехштайн була близькою, щоб завоювати ювілейну, 10 медаль олімпіад, але чи не останньої миті була вибита з ТОП-3. Утім, стати четвертою на Олімпіаді без кількох тижнів у 42 роки - це треба вміти. І це варте захоплення.

Зазначимо, що в суботу 40-річний біатлоніст Уле Ейнар Бйорндален став найбільш віковим чемпіоном в історії олімпіад. Але вже сьогодні його досягнення може перебити 42-річний російський санкар Альберт Демченко. Ковзанярський спорт. Жінки.