>

Біатлоністки принесли Україні ще дві медалі на Паралімпіаді в Сочі

Сьогодні наша збірна завоювала вже чотири нагороди

Збірна України на Паралімпіаді в Сочі завоювала ще дві медалі.

Оксана Шишкова в біатлонній гонці на 10 км серед жінок з обмеженим зором фінішувала третьою. Чемпіонкою Паралімпіади в цій дисципліні стала росіянка Міхаліна Лисова. Її співвітчизниця Юлія Будалеєва відстала на 27,4 секунди. Шишкова - на 4 хвилини 49,9 секунди.

Срібну медаль для України завоювала Олександра Коновалова в біатлонній гонці стоячи. Олександра, допустивши один промах, поступилася росіянці Олені Кофман. "Бронзу" взяла інша представниця Росії Наталія Братюк.

Українки Людмила Ліашенко і Юлія Батенкова завершили змагання на 4 і 5 місцях відповідно. Ірина Буй, відстрілявшись на нуль, посіла 7 місце.

На цей момент в активі збірної України на Паралімпіаді в Сочі 11 медалей: 3 золоті, 2 срібні й 5 бронзових нагород.