>

Бондаренко і Семенова виграли "золото" на турнірах в Монако і Мадриді

Українські атлети в суботу виступили успішно

Український легкоатлет Богдан Бондаренко виграв черговий свій турнір. Цього разу Богдан, стрибнувши на 2,40 м, переміг на етапі "Діамантової ліги" в Монако. Цю висоту він подолав з першої спроби. А ось висота 2,43 м Бондаренку не скорилася. Другим став Мутаз Башир (Катар) - 2,37 м. На третій позиції влаштувався росіянин Іван Ухов - 2,33 м. Ще один українець Андрій Проценко був шостим (2,34 м).

Нагадаємо, що Бондаренко в червні повторив рекорд Європи (2,43 м), його визнали найкращим атлетом континенту.

На турнірі IAAF World Challenge в Мадриді українка Наталя Семенова стала переможницею в метанні диска. Наталя в першому підході метнула снаряд на 60 м 27 см. Друге місце посіла американка Уїтні Ешлі (58,76 м), третя сходинка дісталася Драгані Томашевич із Сербії (57,35 м).

Крім Семенової вдало в Мадриді виступила і Анна Титимець. У дистанції 400 м з бар'єрами українка фінішувала другою, поступившись тільки Кейліс Спенсер з Ямайки.