>

Україна обійшла Росію за медалям на чемпіонаті світу з гімнастики

Медалі принесли Ігор Радивилов та Олег Верняєв

Чемпион мира Олег Верняев

Україна обійшла Росію в медальному заліку на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики в Китаї. Україна з однією золотою і однією срібною медаллю увійшла до топ-5 країн на змаганнях. Відповідну інформацію опубліковано на сайті чемпіонату.

Обидві медалі українські спортсмени отримали в неділю, 12 жовтня. Золоту медаль виграв гімнаст Олег Верняєв - він став першим у вправах на брусах з результатом - 16,125. Срібну медаль завоював американець Данелл Лейва - 15,933, а третє місце в японця Рехея Като - 15,666.

Срібло Україні приніс Ігор Радивилов. Він посів друге місце в опорному стрибку з результатом - 15,333. Зовсім небагато наш спортсмен поступився чемпіону Рі Се Гвану з КНДР - 15,416. Бронза - в американця Джейкоба Далтона - 15,199.

Нагадаємо, що в багатоборстві українець Верняєв посів четверте місце, зупинившись за крок від медалі.

Востаннє золоту медаль на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики у чоловіків для України добув Рустам Шарипов на брусах в 1996 році, а останнім призером ЧС ставав Олександр Воробйов, який в 2009 році виграв бронзову медаль на кільцях.