>

Семеренко "відвоювала" у Віткової третє місце в Кубку світу

Валі фінський чемпіонат вдався

У неділю в Контіолахті (Фінляндія) завершився чемпіонат світу з біатлону. Медальний залік виграла збірна Франції. Французи здобули 6 медалей, з яких 3 були золотими (дві у Дорен Абер і одна у Фуркада). Відзначимо і збірну Німеччини, яка виграла дві естафетні гонки. У складі Норвегії вічно молодий 41-річний Бйорндален виграв в естафеті свою 40-ву медаль (срібло) ЧС.

Україна з двома медалями Семеренко (бронза у спринті і золото в мас-старті) фінішувала на 6-му місці.

Медальний залік (золото – срібло – бронза)

7. Словенія – 1 (1-0-0)

Зазначимо, завдяки успішному виступу на ЧС Валя Семеренко "відвоювала" собі третє місце в загальному заліку Кубка світу. Наразі українка набрала 766 балів і на 52 пункти випереджає Вероніку Віткову з Чехії.

За перемогу у КС б'ються Дарина Домрачова і Кайса Макарайнен. Білоруська спортсменка, яка ще жодного разу у своїй кар'єрі на вигравала загальний залік, на 21 бал випереджає Кайсу (два "Глобуси" в активі). Останній етап КС відбудеться у Ханти-Мансійську цього тижня.

Нагадаємо, українець Сергій Семенов виграв "Малий кришталевий глобус" (індивідуальні гонки).