>

Українець Верняєв став абсолютним чемпіоном світу зі спортивної гімнастики

Срібло - у росіянина Давида Бєлявського

Чемпион мира Олег Верняев

У французькому Монпельє завершився турнір у багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, де переможцем став українець Олег Верняєв. Про це повідомляє "УНІАН" з посиланням на сайт Європейської федерації гімнастики.

За вправи на 6-ти снарядах українець отримав загальну суму 89,582 бала. Найбільш вдалими в українця вийшли вправи на брусах (16,116 бала) і кільцях (15,233) та коні (15 балів рівно). На інших трьох снарядах він показав результат менш як 15 балів.

Друге місце на рахунку росіянина Давида Бєлявського - 88,131 бала, третє - у німця Даніеля Пурвіса - 87,423.

Ще один українець Микита Єрмак посів підсумкове 15-те місце - 82,897 бала.

Уродженець України Олег Степко, який виступає за Азербайджан, посів підсумкове 5-те місце. Ще один колишній українець Петро Пахнюк зайняв 9-те місце.

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики відбувається в Монпельє (Франція) з 15 по 19 квітня.

Нагадаємо, сьогодні в Тбілісі українська спортсменка посіла друге місце на змаганнях з важкої атлетики в суперважкій вазі.