>

Семенов здобув "бронзу" на чемпіонаті світу з біатлону в Холменколлені

Українець програв французові Фуркаду і норвежцеві Бьорндалену

Український біатлоніст Сергій Семенов посів третє місце в спринтерському заїзді на етапі Кубка світу в Холменколлені.

Як повідомляє УНІАН, наш спортсмен фінішував із результатом 26 хвилин 03.0 секунди.

Семенов відмінно подолав дистанцію за швидкістю, хоча тривалий час його вважали повільним лижником. Окрім того, сьогодні він жодного разу не схибив на вогневих рубежах - 10 влучень з 10-ти. У підсумку наш спортсмен потрапив у трійку лідерів, відставши від переможця на 27,6 секунди.

Чемпіоном світу в цій дисципліні став француз Мартен Фуркад, а "срібло" виборов Оле-Ейнар Бьорндален із Норвегії.

У першій гонці Чемпіонату світу - змішаній естафеті - збірна України з Семеновим у складі посіла 4-те місце.

Нагадаємо, 14 лютого українські біатлоністки здобули "срібло" на Кубку світу в США.